=) Nevzdávej se, a jdi ! (=

2. srpna 2008 v 0:10 | Ley |  MY FEELING, MY DIARY
Trčím tu už hodiny, za tu dobu se na tomto plátně vystřídalo mnoho různých pocitů, ale tenhle, tenhle je ten pravý !
Klikni=)

Miluju TARZANAAAAAA, a vůbec celé DISNEYOVI POHÁDKY =****
Jsem šťastná, nevím proč, za pár minut je půlnoc a já se tu raduju =D To bude tím že miluju tento svět ! Miluju přírodu, úplně nejvíc...... Pororzuměla jsem jí a učím se znát její krásy, nikdy do hor, lesů či exotickýxh zemí nejdu proto abych se mohla chlubit že jsem tam byla, ale proto, že miluju ten pocit, on, se nedá popsat je uvnitř mě a já ho miluju. Jednou takový bude celý mlůj život. Rozhodla jsem se vystudovat gympl, či nějákou jibnou SŠ a potom přirodovědeckou fakultu či magisterský obor zoologie nebo jinou školu zaměřenou na přírodu a zvířata... Abych poté jako vědec zkoumala oblasti, údolí a výšiny kam lidská noha a hlavní noha civilizace nikdy nevkročily... Tý jo, jsem to ale sebevědomá jak si věřííííím =D Ale ano, věřím tomu a doufám že to tak bude... Přála bych si žít jako Tarzan... Kdyby teď někdo přišel, a nabídl mi to... Jela bych... Hned bych nasedla do nějákého letadla a odešla bych....
Kdysu jsem nsoila vlasy stažené do dvou lehounce uvázaných copů... Občas si to nyní také upletu, ale s rozpuštěnýma, olnýma vlasama jsem to já. Lidé se mi diví a mají mě za blázna, když za parných dnů je rozprostírám po celé jejich délce po lopatky. . .Ale tak se cítím skvěle... Hlavně když do nic zabloudí vítr.....
Dááál......
Ztratil se mi človíček, který pro mě moc znamenal, který býl jedním z nej.... jenže je fuč.... vypařil se jako ránní mlha.....Ner..........Ale je pravda že jsou tu i další. Další? Nejde to takhle nazvat, vždy tu byli.... Děkuju Anet.....
A jinak... Všimli jste si že tu už dlouho nic nepřibylo... No.... Nechce se mi =D Vám se to taky nejspíše nechce číst..... Člověk to tak nějak vycítí =)
Mějte se skvěle.... A vůbec... co vi plánujete do budoucnosti ? Čím chcete být ???? Dejte vědět do komentářů =)
Ley
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Čím by sis přál(a) být v budoucnosti ?

Momeent napíšu odpověď do komentářů´=)

Komentáře

1 Nera Nera | Web | 2. srpna 2008 v 11:53 | Reagovat

neztratilas mě, věř mi... v tomhle anö, bavily jsme se o důvěře, ale toto mi věřit můžeš... jsou daLŠÍ, JE SPOUSTA DALŠÍCH, ale jen pár lidí mi opravdu rozumí... čas od času..:-)

chtěla jsem ti jen říct, že mě neztratíš... pořád bude já a ty... doufám... hodně se toho pokazilo, ale jsme tady jedna pro druhou pořád, ne???

Taky tě mám moc ráda, jsi pro mě strašně důležitá...i když to tobě nebo Anet někdy nedávám najevo, mám vás ráda holky, obě dvě a záleží mi na to, co si o mě myslíte!

2 Jenn Jenn | Web | 2. srpna 2008 v 14:01 | Reagovat

Jó příroda... Také jsem se díky psaní naučila znát její tvář a krásu. Jdu ven a třeba mě hned napadá, co bych v tu danou chvíli napsala. Pak to uplatňuju v povídkách. :)

Já nevím, čím bych chtěla být. Díky psaní jsem myslela na žurnalistiku, ale nevím... není to málo? Stále jen a jen psát... Lze dělat mnoho věcí a k tomu psát také... Bůh ví. Chtěla bych napsat knížku, třeba i více knížek, ale své opravdové povolání... to je ve hvězdách. :)

3 leenikk leenikk | Web | 3. srpna 2008 v 13:02 | Reagovat

No já se vám do toho nebudu splést, tak jenom napíšu, že ybch strašně ráda, chtěla být doktorka a pomáhala zachraňovat lidské životy. Ale čím dál tím více zjišťuji, že na medicíně, jsou strašně velké nároky, pořád se jenom biflovat nějaké prkotiny...tak já nevím, taky jsem nedávno uvažovala o novinařině, ale zse ty lékařka mě fakt vábí. Strašně moc bych chtěla...Ale to je budoucnot, kdo co s e mi stane třeba dneska, přejede me auto a...Však víte jak to mylsím, nemělo by se plánovat moc dopředu...Může se cokoliv stát a potom budeme zklamáni... Mno nic, končím:))

4 Mys Mys | Web | 4. srpna 2008 v 17:35 | Reagovat

Prosímtě! Děláš ze sebe zbytečně blázna! :D

Co bych chtěla být já v budoucnosti?

Popravdě řečeno... mám o tom celkem jasno, ale když se mě lidi ptají tak radši mlčím a řeknu, že ještě vůbec nevím...

Chci jít na Anglicko-Francouzkej gympl do Budějek a pak na filosofickou fakultu...

Asi je to hodně naivní sen, zvláště, když pomyslím na to, že je to ještě hodně daleko....

Ale myslím, že to by bylo moje...

Jo a...

Ještě bych chtěla vydat knížku:D Ale to bude asi ještě naivnější sen:D

5 MarryT MarryT | Web | 9. srpna 2008 v 8:47 | Reagovat

pěkné videjko  ;-) a k anketce.. čím bych chtěla být, ju? Samozřejmě jedna z variant je spisovatelkou a hlavně vydat knihu, ale protože jsem dost nerozhodný člověk tak bych se ráda věnovala i zpěvu - budu sebekritická a řeknu, že to je nereálné zpívám jak gorila - děsně, ovšem mým největším snem bylo zahrát si v nějakém filmu.... No nebudu se tady vykecávat, kdo ví kam mě cesta osudu donese ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama