Červenec 2008

Nekonečný příběh...

27. července 2008 v 22:17 | Leandra |  MY FEELING, MY DIARY
Jsem zpátky =)
Smůla že ? =D Ne, bylo nádherně. Obzvlkášť když se pčidala náhoda a špetka štěstí v kempu se objevili naši známí, s nimi i moje zlatíško Janička =) Bylo vážně skvěle. Ale už jsem se těšila na váás vy moji nettoví míláášci =***** a taky na moje venkovanské zlatka =)
And what now ?
Víte... U moře padl i den N... Nuda... Popadla jsem blok, pero a hledala inspiraci. Beznadějně jsem se povalovala na pláži, když zničeho nic mi svitlo =) Přišel ke mě doslova, další nápad, nápad na knížku, kterou bych chtěla vydat a já doufám, ne, věřím tomu, že buď GREAT SPIRITS nebo PEREM OSUDU ( mimochodem, to je ta nová ,,kniha", nápad ) vydám, že se mi alespoň nějáký sen splní!
Tak s otevřeným blokem na kolenou jsem čmárala návrhy obálek k obou povídkám, motta a infa, či úvody. . . No uvidíme. . . =)
--
Jednoho dne jsem tak polehávala v jedné ložnici stanu a přemítala si v hlavě návrhy na další kapitolu k Naději, vylovila jsem z pod deky bolk a začala. Měla jsem jen puhých pár řádek, když další začínal Pán Zla, položila jsem tužku a dívala se na ty dva, naklánějící se slova, zavřela jsem oči a položila si otázku, otázku? SPíš slovo. . .
"Proč?" Proč vlastně někoho ,,kopírujeme" ?" Proč nemáme vlastní postavu? Proč je přebíráme J.K.R. ? Vždyť každý z nás má fantasii bez hranicí, tak proč píšeme o Jejich postavách"
Vím, že se toho nevzdáme, jsou to její postavy, ale naše příběhy, které jsou každý jiný a originální! Ale přece jen jsou svým způsobem stejné... Budeme o nich psát dál, já jsem jen chtěla položit tyto otázky. . . A je jen na vás zda vás to naštve, potěší či zamrzí. . .
Toť vše....
Ley

Naděje zůstává 6. -,,Čím temnější je obloha, tím jasněji vyjdou hvězdy."

15. července 2008 v 12:55 | Lea |  --- Naděje zůstává
Tak je tu další kapitola =) Snad jen ať se vám líbí a prosím nechte mi komentář, byť malý, ale aspoň něco =)
Lea

Nový design

13. července 2008 v 18:21 | Lea |  PALETA BAREV
Tááák určitě jste si všimli je tu nový kabátek. Už mockrát jsem ho v seznamu layoutu na daném blogu viděla, ale nevím proč, nedala jsem si ho sem, ale teď mě okouzlil ještě víc než kdy jindy, když ho detailně pozorujete, objevité neskrytě mnoho věcí, které jsou v tom obrázku obsaženy =)
Jinak tady je odkaz, který ale už beztak všichni znáte =) http://welay.blog.cz/
L

Každá z příštích mil, přiblíží můj cíl, půjdu tam, kam náležím, kam mé sny dál mě zvou....

13. července 2008 v 17:56 | Zasněná Lea |  MY FEELING, MY DIARY
Cestou svou se dám, já chci jít tou dálkou. Jednou dojdu tam. . Najdu sílu svou...
Jej. . . Co to? Že by další sentimentální článek ? =D
Jojo... Kápli jste na to.. Opět se potřebuju vypsat, ze svýc pocitů a snů! Taky o předevčerejšku. . . No tak se na to vrhněme '=)(

Jsem zpátky, ale ne na dlouho =D

10. července 2008 v 21:41 | Lea |  MY FEELING, MY DIARY
Tak lidičky, jsem z tábora zpátky, jenže příští týden jedu na dovolenou a nejsem si moc jistá, jestli přibude kapitola =) Ale budu se snažit. . . .Proště musím ´=)
Jinak fotky z tábora bych tu snad někdy měla přidat, ať taky víte do jakého prostředí jste mě pustili =D
Tak sen nečertěte a dejte do komentářů vědět jak si zatím o prázdninách vedete vy =)
Zatím papa. Zítra sna d něco přidám =)
Paaapaaa Ley