Mountains kiss the sky...

27. června 2008 v 21:49 | Leia |  MY FEELING, MY DIARY

Ach.... Není to krása ?
-
Viděli jste dnešní západ slunce ? Nádhera.. Miluju ten pohled, to jak se zadívám na zapadající světlo a vznášející se oblaka . . . Rozplývá se mi to do všech buněk těla, tak jako pocit Naděje. . . Obzvlášť dnes byl nádherný. . . . Hory líbaly nebe a vzduch zářil. . . Poprvé jsem poznalůa co znamená nechat si větrem cuchat vlasy. . . Ten pocit, kdy vám ledový vítr pohladí tvář a vy chcete vzlétnout s ním nejde ničím nahradit. . . Sníte a přejete si. . . . Doufáte. . . . Věříte. .. Tak jako já. . . Kolik mám snů o kterých nemluvím. . . Kolik přání se mi rodí v hlavě ? A já věřím... věřím tomu, že se splní!
-
Asi by vás zajímalo kde je další kapitola. . . Není. . . Mám naposanou polovinu strany a vůbec se mi nechce psát. . . Když se do toho budu nutit kapča bude stát za nic. . .Ale to je jedno. Vím to stejně jako vy. . .Něco sesmolím, ale psát neumím, rozhodně né dobře. Jsem si naprosto jistá, že ze mě nikdy spisovatelka nebude, enmám na to, ano vážení ta co se nikdy nevzdává to hází pryč. . Budu se snažit psát i nadále, ale stejně. . . Potřebuju něco kam můžu svěřit své pocity a mysl. . A co je lepší než psaní? I když v něm nejsem dobrá, nevzdám se ho ne, alespoň doposud. Nejsem v tom dobrá a vím to, tak jako to víte vy, ale budu si psát, alespoň pro radost, pro to abych se nenudila. . . =) Ale jsem happy. . .
Lea
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 leenikk leenikk | Web | 28. června 2008 v 11:21 | Reagovat

Jé, to je škoda Baruš, že se ti do toho nechce! Ale taky to nzám, někdy prostě vůbec nevnímám, musím přemýšlet nad jednou větou půl hodiny a stejnak to potom smažu. Ale tpotom zase přdjou dny, kdy bych psala pořád! Tak doufám, že tě to brzy přepadne:))

Jo jinak že neumíš psát? Co to jsou pro boha za kecy! baruš, že tam na tebe vlítnu, ty naše spisovatelko!!! Ne, ja si teda myslím,  že píšeš moc pěkně. Ty sama to možná nemůžeš posoudit!

Víš co? Si tě neumím představit, že by ses nudila! Já nevím, ty-takový blázínek. Sice tě nezmán, ale stračí mi to z vyprávění, ať už u tebe na blogu, nebo z tajných zdrojů( holky jsou strašné kecky:))

Mno nic, tak se měj hezky!!! Hlavně pokračuj! Rozhodně jsi hodně dobrá ve psaní!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama