Kde něco končí něco nového začíná. . . . Jak v přátelství, tak v lásce a v životě vůbec. . . .

13. června 2008 v 23:08 | Lea |  MY FEELING, MY DIARY
Achich ouvej . . . .

Jak se daří ??? Fascinující, zas si potřebuju vylít své srdce a myšlenky. . . I když jim nerozumím! Tak se nedivte, když budu přeskakovat od tématu k tématu!
Zrovna jsem zkoukla Medvědí bratry, jsem děsná, ale co už =)
Moc moc krásný film. Skutečně. . . . . A ještě mě čeká tarzan =D tak jako. . . . .
tyhle ty pohádky mi dodávají naději. Naději tím, že vždy končí happy endem, hlavní hrdinové Hlavní hrdinové prožijou dobrodružství a pak se rozhodnou tak, jak jim to radí srdce. . .
Prostě ta jiskřička naděje, v to, že odejdu pryč a něco dokážu tam pořád plápolá! A já se snažím ji udržovat na živu tím, že zkouknu něco co mi ji dodá! I když dostanu podpásovku od kamarádky, ať se mi nedaří ve škole, či to jak mě všechno doma strašně mrzí, ani nevím proč a prostě si zabrečím. Cítim uvitř že chci prostě mooc chci jako nic! něco dokázat a odejít. . . . . strašně daleko odejít do cizí země. . . přírody !! Každý den, v skutku každý den si opakuju, že jsem silná. A že to dokážu. . . .
A snad to trošililinku pomáhá! Ale být silná v tom že vám údajná nejlepší kamarádka vyčte že jste sobec ? Že vás vyměnila za někoho jiného? Že jste s ní manipulovala jako s loutkou? Ale nakonec příjde a omluví se. Jenže já nejsem naivka jak si o mě psala, ne, nejsem. . .
Mě nestačí říct promiň a je vše při starém, nejde vymazat něco co mě tak bolí! Nelze vystrnadit to, že vám ke všem čertům vyčte to, že vám slzy stékají po tvářích lítostí z toho, že je konec, z toho že to máte bát právě VY kdo něco pokazil! Ani nevíš jak se mi překroutil žaludek v tom jak si o Gabči napsala že je to NKnS a o mě psala jako o manipulátorce, ani nevíš jak mi bušilo srdce a leskly se mi oči z toho jak mě v nich štípaly slzy, jaký sem měla pocit z toho když si mi řekla, že to bylo jen hrání na nej kámošky ! Klidně mi ten názor ber, klidně si říkej že už to bylo dávnou nebo že to nemám vyhrabávat. . . . Jak se říká. . .SLova jsou peříčka, ale skutky hory !
Tak to nejde. . . !!!
Taková já nejsem. . . . .
Nejde to prostě hodit za hlavu, i když se tím řídím ve všem tak v tomhle to nejde. . . .
Na druhou stranu muzím být upřímná, byla jsem ráda, že si řekla co si o mě myslíš, byla jsem ráda, že jsem úplně na dně, protože miluju šplhání do výšin i za cenu toho že buď opět zkončím dole, či proto abych alespoň chvíli mohla stát na výsluní a být to já, kdo něco dokázal! Byla jsem ráda za to, že si mi otevřela oči, a já uviděla to, co mi doposud svět tajil. Krásy procházek se psem aniž bych u sebe musela mít tebe nebo někoho jiného. Přátelé které jsem po celá ta léta zanedbávala ! A to že jsem se odvážila vzlétnout a začít hledat smysl svého života. Začala jsem být nespoutaná a už na nikom závislá nejsem . . . . .

Také jsem navázala nové, pevné a důvěrné přátelství i když mi to vyčítáš... Já za ten podraz nemohla. . . . .
Ale Anet . . .Děkuju že tu seš pro mě! Začínáš být pro mě ten nejdůležitější člověk na světě, promiň že jsem si tebe ani ostatních přátel nevšímala přesto, že jste tu pro mě byli !
Deny. . . . Nebo chceš-li Nero. . . . Můžeme být kamarádky, časem lepší a lepší. . . . Já mám v srdci místa dost, a ity tam máš svůj důležitý post. . . . .
Co dál ??? Možná jste četli článek o tom že píšu vlastní povídku =) Smázla jsem ji a začala znova. . . . . No uvidíme co se z toho vyklube. . . . .
Naprosto a důvěrně otevřená Lea
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anusz Anusz | Web | 14. června 2008 v 13:24 | Reagovat

Leo ani nevíš, jak mě to dojalo. Mám tě taky strašně moc ráda a jsem ráda, že tu jseš.

2 leenikk leenikk | Web | 14. června 2008 v 21:32 | Reagovat

Je moc dobře, že to bereš takhle. Od holek sjme něco málo slyšela, ale nemůžu to pořádně pochopit, obě vás neznám tak, abych to mohla posoudit. Já si myslím, že jsi silná holka a zvládneš to!

3 Ronia Ronia | E-mail | Web | 15. června 2008 v 10:32 | Reagovat

Docela mi připomínáš mě. Taky chceš něco dokázat, najít si své místo, bojovat pro to a chránit si to. Jenže, jak už jsi určitě zjistila, tahle cesta je asi nejtrnitější ze všech možných cest. Každý by po ní chtěl jít, ale ne každý má sílu zdolávat ty trnitý překážky. Proto tě někdo za tuhle tvoji cestu může odsuzovat.

Je mi líto, čím teď procházíš a věř mi, vím, jak se cítíš.

Je dobře, že nechceš být na někom závislá. Bohužel, mně samotné se tahle část moc nevede. O když nechci, tak jsem závislá na lidech kolem sebe. Ne duší, ale tělem. A to mě štve, takže ti přeju, ať se ti to nestane.

PS: Ten mail by šel. Kdyžtak napiš, protože můj mail už asi znáš.  =)

4 Jenn Jenn | Web | 15. června 2008 v 20:17 | Reagovat

Nejlepší přátelství mě trápilo celou tu dobu, co pochoduji p o světě.  Měla jsem mnoho přání, stále mám mnoho přání, které jsou splnitelné, ale já vím, že mě se nemohou splnit... Od první třídy jsem měla nejlepší kamarádku, které jsem mohla vše říct. A to trvalo do prvního ročníku, kdy jsem odešla na gympl. Byla to jako brána do nového světa. Do světa, který mi změnil tak moc život... Teprve tehdy jsem se dozvěděla, co o mě celá ta léta má *nejlepší* kamarádka tvrdila. Jak mi nemůže věřit, jaká jsem hloupá nána, ... Byl to jako úder do srdce, jako propíchnutí mého dosud šťastného a naivního srdce. Teprve tehdy jsem se probrala. Pochopila jsem, že už mě nepotřebuje, protože našla někoho lepšího, někoho koho má mnohem raději a mě brala celou tu dobu jako náhradu. Ani mi to nedokázala říct do očí, takže věř, že moc dobře vím, o čem jsi tu psala...

Teď uběhl již další rok a s tou zmiňovanou dívkou si již nemám co říci. Chodím s ní sice do stejné třídy, ale jediné co spolu probereme je ,,Ahoj,'' při vstupu do školy. Nepotřebujeme se a každá jsme se změnili úplně opačnou stranou. Nevím, zda-li mám teď nejlepší kamarádku. Možná ano, možná i dvě nejlepší kámošky, ale už na tohle *nehraju*. Život mi dal bolest jednou v tomto ohledu a já už to nepotřebuji znovu zažít... :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama