Tears Of The Sun aneb. . . Kdo ví? ='(

11. května 2008 v 15:09 | Leandra |  MY FEELING, MY DIARY
Neboli

Slzy slunce. . . 10. května (včera) hrál na nově a musím se přiznat, že jsem od něj do té jedné hodiny ranní nemohla odtrhot oči. Né, že bych byla nějáký fanda válečných filmů, ale tento mě okouzlil, ani nevsázím na to, že ho někdo z vás viděl. . .
Víte. . . Jak jsem psala článek MY FEELING, lhala jsem. . . Lhala jsem v tom, že jsem našla sama sebe. . . U toho filmu se mě zmocnil pocit, který nedokážu popsat, pocit, který jsem ještě nikdy nezažila, vyjadřoval také to, že nevím kdo jsem. . .Štve mě to, nehorázně! SKutečně do té doby než se v televizi začali objevovat první tóny soundtracku a první obrazy myslela jsem si, že to vím, ano, myslela jsem si že vím kdo jsem! Ale mílila jsem se, šeredně. . . Sakra jak to mám vědět? Jak na to mám přijít? Sakra lidi. . . =( Teď tu poslouchám písničku, co jsem vložila a prosttě. . Pořád se nemůžu zbavit toho pocitu co mě svírá a já k němu nemůžu najít jakoukoliv šifru či klíč! Nevím jak to vepsat do bílého obdelníku tak, aby jste to pochopili. . .Přeju si mít někoho. . . Kdo ví jak se cítím aniž bych k tomu mohla dojít sama. . . Přeju si mít takového dešifranta nebo zručného zámečníka, který by se vyznal v tom spletitém bludišti v mé duši. . . Který by věděl jak se cítím, na co myslím a co to všechno znamená bez toho, abych mu řekla jediné slovo. . . Já si takového člověka nepřeju. . . Já ho potřebuju. . . Nevyznám se sama v sobě, k sakru co to sem za člověka ?! Co jsem zač?! Ten film mi ukázal pravdu. Pravdu v tom že jsem sama i když stojím v houfu lidí! Pravdu v tom, že o sobě nevím vůbec, ale vůbec nic!
Víte... Jen tak mimo . . DO Afriky jsem se zbláznila asi měsí tomu hlavně mě brala ( bere? ) fauna ale po shlédnutí filmu jsem si Afriku zamilovala ještě víc. . . A to nevím proč! Čeho se bojím? Že to dopadne tak jako se všema mýma ,,láskama" - koně, zažraná v psaní, kickbox, tanec. . . . . Vždycky jsem si dala nějáký takový cíl, ale pokaždé to dopadlo špatně. . . Doufám v to, že Afrika mi vydrží až. . . no. . . do smrti (?)
Když v 00:01 hodinu usnete. . Nejspíš toho moc nenaspíte. Zvlášť když jsem se kolem 5 hodiny vzbudila. Rychlostí jsem se posadila a nevěřícně zírala. . . Za ty 4 hodiny. . . Se mi zdály čtyři sny. . . Ale byli strašně divné. . . Takhle divné sny sem ješrě neměla a víte co je nejhorší? Já nevím jestli to byli sny nebo jestli jsem to prožila někdy třeba minulý týden! Vážně . . . Potřebuju dešifrant =(
Mimochodem. . . Jsem upřímná. . . Takže i když jsem to tu snad vše vypsala není mi vůbec ale vůbec líp. . . Cítím se pořád stejně ,,divně"
Lea ???
PS: Jinak budu ráda, když na tento článek jakkoli zaregujete. . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 >>WeRunQa<< >>WeRunQa<< | Web | 11. května 2008 v 15:33 | Reagovat

pěkný blog..x)

2 Lucy Sallieri Lucy Sallieri | Web | 11. května 2008 v 15:54 | Reagovat

Já jsem ten filmek bohužel neviděla. Chtěla jsem se koukat, ale nebyla jsem doma, takže mi to nevyšlo, ale podle toho jak jsi ten film vyzdvihla a popsala, tak se na něj musím podívat... To jak jsi popsala svoje pocity... Páni. Když jsi napsala tyhle dvě věty: Pravdu v tom že jsem sama i když stojím v houfu lidí! Pravdu v tom, že o sobě nevím vůbec, ale vůbec nic!, tak jsem si uvědomila, že na těch slovech je pravda a to veliká. Prostě jsi to vystihla, vystihla jsi i pocity (alespoň si to myslím) ostatních lidí... ;o) Občas se tak někdy taky cítím, ale není to při filmu, ale většinou u smutných písniček. Nevím, mno...

Ale ten film zkouknou musím. Trošku jsi mi ho alespoň přiblížila... ;o) A po tom co jsi napsala tenhle článek, tak se stydím, že jsem něco tak, nevím jestli to vystihnu slovama, dojemného či dokonalého neviděla...

3 Ronia Ronia | E-mail | Web | 11. května 2008 v 18:55 | Reagovat

Obdivuju tě, že si takhle otevřená. Já bych to nedokázala. Já sice vím, kdo jsem, ale nevim, co od sebe chci. Vlastně jo, vim, ale.... Je to zamotaný.

Mě se zase líbí Španělsko, ale vůbec nevím proč.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama