Nejlepší kamarádky ???? =)

28. května 2008 v 19:52 | Lea |  MY FEELING, MY DIARY
Venku je krásně a já se mám nádherně=) I když to je pitomé přirovnání, ale co už =)

Poslechnete si pisnicku je krásnáá a je to rozkaz =)
tell everybody im on my way
new friends and new places to see
with blue skies ahead yes im on my way
and theres no where else that id rather be
Jak jsme poslední dobou definovali že nej kámošky se zbláznili. . . Začíná být vše zas v pořádku. . .Jak tak brouzdám po blozích nacházím čím dál více nových článků věnovaných nej kamarádkám, kterým však předcházeli články o tom, jak zkončilo jejich dlouhé přátelství a teď stejně mají jinou NK!! Ale ja věděla to, že se ks obě nakonec opět vrátí =)
No tak nakonec já sama to mám uplně rozházené. . . Kamarádky ??? jo. . .ale NEJ v tom mám chaos ? Ty dny odpouštění, trápení a prošení či rozhovorů byli stejně ¨k ničemu. . .tak vít co ? nechám to osudu =) Ale i tak . . . .tím chci říct DÍKY . . .
Díky Den za to že tě mám, i když ty bereš Gabču a ostatní holky víc než mě. . . Ale i tak díky. . . Mám tě moc ráda. . . . Seš pro mě číslo 1 =)
Servus a mějte se tak krásně jako já, a ještě líp!

Leusza =))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nera Nera | Web | 28. května 2008 v 21:12 | Reagovat

Baruš, v anketě jsem odpověděla číslo jedna. Nedokážu si bez tebe představit svůj život! Si moje nejůepší kamarádka ať se děje cokoli. K přátelství patří i hádky, víme to obě, ale nic rto nemění na tom, že si pro mě taky číslo jedna. Ty si četla minule můj status, byla jsem tam dokonale otevřená. Jsem ráda, že tě mám, že si se mnou, když potřebuju, ikdyž to někdy nevyjde, pořád ale víme, že máme jedna druhou, i když jsem třeba někdy protivná, zlá, a kdo ví co všechno. Mám tě moc ráda, si to nejlepší co mě potkalo. Nevím ,co bych bez tebe dělala. Někdy nejsem zrovna ukázková, ale to nikdo! Mám tě ráda, má nejlepší kamarádko!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama